Plzeň 2015
images/banner/banner.png images/banner/banner.png images/banner/banner.png images/banner/banner.png images/banner/banner.png
   

Kontakty


Eurohostel ** Plzeň


Na Roudné 13
301 00 Plzeň

tel: +420 377 259 926
fax:+420 377 539 542
info@eurohostel.cz
Kontaktní formulář
Akceptujeme

images/master_card.pngimages/visa.pngimages/club.pngimages/am_express.png

FAQ

 

  • Jaký typ ubytování nabízí hotely sdružené pod značkou Boutique Hotels?

Pod značkou Boutique Hotels si každý najde vhodný typ ubytování! Nabízíme levné jednoduché ubytování Euro Hostel**, stylový rodinný hotel Roudná*** a luxusní moderní hotel Palace****. Stačí nám sdělit svou představu či rozpočet a rádi pro Vás vybereme to pravé ubytování!

 

  • Jak si mohu pokoj rezervovat?

Velmi jednoduše! Máte-li rádi osobní servis, klikněte na rubriku Kontakt a vyberte si, zda nás chcete oslovit telefonicky, faxem, emailem či osobně. Pokud preferujete rychlou on-line rezervaci, využijte náš on-line booking v kterékoliv záložce nahoře.

 

  • Jak je to s připojením k internetu?

Internet je u nás dostupný všude a je zdarma! Na pokojích můžete svůj notebook jednoduše připojit pomocí kabelu, v restauraci a jednací místnosti je signál WiFi.

 

  • Mohu u hotelu zaparkovat?

Samozřejmě! Svůj vůz můžete zaparkovat zdarma na ulici přímo u hotelu, nebo lze za poplatek 150,- Kč na den využít oploceného (non-stop střeženého) parkoviště cca 30 metrů od hotelu.

 

  • Mohu si vybrat mezi kuřáckým a nekuřáckým pokojem?

Ano, nabízíme oba typy pokojů!

 

  • Jaký typ snídaně hotel podává?

V hotelové restauraci si můžete denně vychutnat čerstvou snídani formou buffet, kde najdete vše od kávy a čaje, přes míchaná vejce, párky a uzeniny až po cereálie a ovocné džusy.

 

  • Jakou formou mohu svůj pobyt zaplatit?

V recepci hotelu můžete platit v hotovosti (EUR, CZK) i všemi běžně užívanými typy platebních karet. Firmám nabízíme rovněž možnost platby na fakturu.